55 Nocna Jazda Konkursowa

   55 Nocna Jazda Konkursowa zorganizowana 9 grudnia na Torze Poznań odbyła się zgodnie z tradycją. Ten rodzinny Rajd Nawigacyjny od lat cieszy się dużą popularnością. Trasy były pełne niespodzianek, ale wszyscy szczęśliwie dotarli do mety.  Rajdowe dobre duchy zachęcone przez Radka wspomogły rehabilitację i zakup ortez dla Miłosza. Wszyscy jesteśmy z Radka dumni ;)

 
NOCKA 2017

Kto na DZIADA chrapę ma?
Kto RAJD wygrać radę da?
Kto PRÓB pokona wiraże?
Kto na TRASIE się wykaże?
DZIAD się ciągle dopytuje,
KTO dla niego miejsce szykuje?


Chcesz wziąć udział w legendarnym rajdzie dla amatorów i ciekawie spędzić grudniową noc?

Każdy może wygrać tą wyjątkową imprezę!


Wystarczy: jakiekolwiek auto, zwykłe prawo jazdy i zgrany kompan na fotelu pasażera.

Możecie wygrać: cenne nagrody, rzeźbę LEŚNEGO DZIADA, który będzie gościł u zwycięzców przez okrągły rok, miejsce na własne nazwisko na rzeźbie DZIADA obok sław motosportu oraz pamiątkowe puchary.

Już 9 grudnia 2017, w sobotę, zapraszamy na jakże wyjątkową, ponownie jubileuszową, 55. Nocną Jazdę Konkursową!
  


AKCJA CHARYTATYWNA (300 bonusowych pkt. karnych)NA (300 bonusowych pkt. karnych)

 

 

 

Niepisaną tradycja Nocki stała się towarzysząca jej akcja charytatywna. Każdego roku Automobilklub Wielkopolski stara się pomóc jednemu z dzieci doświadczonych przez los. Te działania dają dzieciom choć drobny uśmiech. Każdy kto wspiera, może liczyć na bonusy w punktacji rajdu, co się przekłada wprost na klasyfikację :)
Tym razem ta akcja jest czymś więcej.
A JEST POWÓD!
Tym razem na pomysł celu zbiórki wpadł jeden z nas, z rajdowców, z członków AW, który był na ostatniej NOCCE i na pewno będzie na tegorocznej, jeden z najmłodszych, Radek Patan!
Radek też jest chory, ale bardzo chciałby pomóc swemu koledze, przyjacielowi, Miłoszowi. Miłosz ma 9 lat i boryka się z chorobą. Dla Radka to bardzo ambicjonalne. Każda wpłata sprawi obu chłopakom ogromną radość, co sami będziecie mogli zobaczyć na starcie NOCKI 2017!


Miłosz to przyjaciel Radka. Razem jeżdżą na turnusy rehabilitacyjne i specjalne obozy sportowe. Miłosz ma przepuklinę oponowo rdzeniową, ale ma też marzenia. Kocha piłkę nożną. Aby w nią grać, a nawet zwyczajnie chodzić potrzebuje ortez. Ortezy kosztują 6 tysięcy złotych i trzeba je zmieniać co pół roku. Radek chce pomóc swojemu przyjacielowi i latem zagrać z nim mecz.

Kalendarz wydarzeń
Listopad 2018
PnWtŚrCzPtSoN
2930311Dzień wolny od zajęć dydaktyczno - wychowawczych2Dzień wolny od zajęć dydaktyczno - wychowawczych34
56789Uroczystośc z okazji Święta Niepodległości1011
12131415Zebrania z Rodzicami161718
19202122232425
262728293012
3456789