archiwum konkursu

_____________________________________________________________________________

rok szkolny 2017/2018

"Malowany Liść"

16 listopada, na przekór ponurej aurze, spotkali się najbardziej utalentowani spośród uczniów poznańskich szkół podstawowych, aby na jesiennych liściach wymalować to, co im w duszy gra ;)

Jury po burzliwych obradach postanowiło przyznać

I miejsce

Weronika Kołodziej (SP 88)

Julia Laufer (ZSP 6)
II miejsce

Julia Bączkowska (SP 5)

 
III miejsce

Alicja Malinowska (SP 69)
 

 
WYRÓŻNIENIE

Marianna Burda (SP 5)

 

A oto pozostałe prace:

Wszystkim artystom dziękujemy za udział w konkursie ;)

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, już za rok ;)

organizatorzy

________________________________________________________________________

rok szkolny 2016/2017

  3 listopada, zupełnie na przekór kapryśnej pogodzie, zebrali się przedstawiciele ośmiu poznańskich podstawówek, aby wziąć udział w corocznym konkursie. Tematem przewodnim był jesienny bukiet, który należało wyczarować pastelami olejnymi.

Po obradach jury postanowiło przyznać:

I miejsce
Zofia Banos (SP 74)

 

II miejsce
 

Iga Zawiasa (SP 18)

 

III miejsce
 

Patrycja Humska (SP 59)

 

wyróżnienia

    Katarzyna Purol   

(SP 20)

Dominika Wojciechowska

(SP 60)

      Marianna Szumilas     

(SP 69)

Weronika Kołodziej

(SP 88)

A oto pozostałe prace młodych artystów:

Jak widać było pracowicie...

 Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Konkursie.

___________________________________________________________________________________________________________

rok szkolny 2015/2016

....Mimozami jesień się zaczyna....

21 października 2015r., w jesiennej scenerii spotkali się reprezentanci 8 poznańskich podstawówek na Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno - Przyrodniczym "Jesienny Pejzaż". Młodzi artyści stworzyli przepiękne, jesienne prace w technice akwarelowej.

Po burzliwych debatach jury postanowiło przyznać:

 

 

I miejsce

Zofia Banos

(SP 74)

Zofia Brzezińska

(SP 6)

II miejsce

Jowita Nowicka

(SP 18)

Hanna Kmiecik

(SP 69)

III miejsce

 

Weronika Kopeć

(SP Czerwonak)

wyróżnienia

Liliana Rybińska

(SP 5)

Kamila Szwarc

(SP 18)

Kaja Konieczko

(SP 20)

Hanna Śmigielska

(SP Czerwonak)

 

A oto prace pozostałych uczestników:

I młodzi artyści przy pracy...

 Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Konkursie.

Kalendarz wydarzeń
Październik 2018
PnWtŚrCzPtSoN
1Międzynarodowy Dzień Muzyki234567
8Koncert Lubuskiego Biura Koncertowego (klasy 4-8)91011121314Dzień Edukacji Narodowej
15161718Spotkania Indywidualne192021
22232425262728
2930311234
567891011