Dyżur dla rodziców

DYŻUR DLA RODZICA
II SEMESTR 2016/2017
IMIĘ NAZWISKO DZIEŃ GODZINA  
Beata Lewicka-Płaczek wtorek 15.00-16.00 dyrektor
środa 09.00-10.00
Magdalena Krzyżańska piątek 08.00-09.00 wicedyrektor
czwartek 13.00-15.00
Wojciech Kuik poniedziałek 09.00-11.00 wicedyrektor
piątek 15.15-16.15
Monika Ratajczak poniedziałek 15:30-16:00 kierownik świetlicy
środa 15:30-16:00.
 
Małgorzata Błaszkiewicz poniedziałek 10.50-11.45 edukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Kinitz środa 13.40-14.25 edukacja wczesnoszkolna
Olga Mateja poniedziałek 08.50-09.35 edukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Mrula poniedziałek 13.40-14.25 edukacja wczesnoszkolna
Justyna Napierała poniedziałek 09.45-10.30 edukacja wczesnoszkolna
Patrycja Pluta środa 09.45-10.30 edukacja wczesnoszkolna
Barbara Przybyszewska czwartek 10.30-11.05 edukacja wczesnoszkolna
Edyta Siemiątkowska piątek 10.50-11.35 edukacja wczesnoszkolna
Iwona Słowińska środa 12.40-13.25 edukacja wczesnoszkolna
Edyta Studzińska wtorek 08.50-09:35 edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Walczak poniedziałek 09.45-10.30 edukacja wczesnoszkolna
Joanna Wiśniewska-Smętek czwartek 08.50-09:35 edukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Wróbel wtorek 09.45-10.30 edukacja wczesnoszkolna
 
Sylwia Barska wtorek 09.45-10.30 n-l wspomagający w klasie 3a
Ewa Bartel-Pawłowska poniedziałek 08.50-09.35 n-l wspomagający w klasie 6a
Justyna Jaroszyk poniedziałek 09.45-10.30 n-l wspomagający w klasie 4a
Weronika Ostrowska środa 10.50-11.35 n-l wspomagający w klasie 1a
Hanna Renz wtorek 08.50-09.35 n-l wspomagający w klasie 3a
Martyna Wiecheć poniedziałek 12.40-13.25 n-l wspomagający w klasie 5a
 
Małgorzata Szymanowicz poniedziałek 09.45-10.30 historia, wdżwr
 
Katarzyna Ulińska poniedziałek 08.50-09.35 język polski
Agnieszka Golka poniedziałek 08.50-09.35 język polski
Mirella Miętkiewicz środa 11.45-12.30 język polski
 
Magdalena Jagodzińska piątek 08.50-09.45 język angielski
Justyna Murdzia czwartek 10.50-11.35 język angielski
Natalia Czajkowska czwartek 10.50-11.45 język angielski
Katarzyna Tarędź-Szóstka poniedziałek 09.45-10.30 język angielski
 
Hanna Niechwiadowicz piątek 11.45-12.30 przyroda
Bogumiła Broniarczyk poniedziałek 09.45-10.30 przyroda, plastyka
 
Jolanta Piekarska poniedziałek 13.40-14.25 matematyka
Ewa Rybczyńska poniedziałek 08.50-09.35 matematyka
Anna Skrzypczak-Gniot piątek 11.45-12.30 zajecia komputerowe, matematyka
 
Barbara Jaworska środa 10.50-11.45 wychowanie fizyczne
Marek Schmidt poniedziałek 09.45-10.30 wychowanie fizyczne
Piotr Wiaderek środa 11.45-12.30 wychowanie fizyczne, TS
Szymon Bułkowski środa 10.50-11.45 wychowanie fizyczne
 
Julia Łynsza poniedziałek 10.50-11.35 muzyka
 
Ewa Zabrocka piątek 09.00-09.45 etyka
Anna Świniarska środa 08.50-09.35 religia
Magdalena Tomaczak poniedziałek 08.00-08.45 religia
Danuta Kubala środa 08.00-08.45 religia
 
Krystyna Jusiak     wychowawca świetlicy
Katarzyna Barwicka-Leitgeber     wychowawca świetlicy
Kinga Maćkowiak     wychowawca świetlicy
Monika Janik     wychowawca świetlicy
Anna Czajka     wychowawca świetlicy
Anna Peterek     wychowawca świetlicy
Emilia Maćkowiak     wychowawca świetlicy
Ewa Borowczyk     wychowawca świetlicy
Julia Łynsza     wychowawca świetlicy

 

Kalendarz wydarzeń
Lipiec 2017
PnWtŚrCzPtSoN
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456