Wspieramy

 

KLASY 1-3

NAZWISKO IMIĘ TEMATYKA ZAJĘĆ DZIEŃ TYG. GODZINA SALA
Patrycja Pluta klasa 1a środa 11.45-12.30 11
Małgorzata Błaszkiewicz klasa 1b wtorek 11.40-12.25  
Katarzyna Wróbel klasa 1c środa 11.45-12.30 12
Edyta Siemiątkowska klasa 2a piątek 11.45-12.30 BZ
Justyna Napierała klasa 2b poniedziałek 12.40-13.25  
Justyna Napierała klasa 2b środa 12.40-13.25  
Małgorzata Walczak klasa 2c czwartek 10.50-11.35 111
Joanna Wiśniewska-Smętek  klasa 3a piątek 11.45-12.30  
Olga Mateja klasa 3b środa 08.50-09.35 śwoetlica
Katarzyna Mrula klasa 3c poniedziałek 08.50-09.35  
Weronika Ostrowska Zajęcia reedukacyjne "Bystre sowy" dla 3a piątek 11.45-12.30 111

 

KLASY 4-8

NAZWISKO IMIĘ TEMATYKA ZAJĘĆ DZIEŃ TYG. GODZINA SALA
Ewa Bartel-Pawłowska Pogotowie lekcyjne dla klas 4-8 środa 15.30-16.30 119
Agnieszka Brzezińska Matematyka dla klas 4 czwartek 13.40-14.25 123
Agnieszka Brzezińska Matematyka dla klas 5 środa 13.40-14.25 119
Izabela Danielewicz Zajęcia terapeutyczne wg planu    
Izabela Danielewicz Zajęcie korekcyjno-kompensacyjne wg planu    
Agnieszka Golka Język polski dla klas 7 wtorek 14.30-15.15 220
Agnieszka Golka Przygotowanie do testu klas 8 czwartek 14.30-15.15 220
Magdalena Jagodzińska Język angielski dla klas 4      
Magdalena Jagodzińska Język angielskidla klas 5 środa 13.40-14.25  
Aleksandra Jakubowska Język polski dla klas 4b, 5b, 5d, 6c czwartek 13.40-14.25 222
Anna Jańczak Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne wg planu    
Anna Jańczak Zajecia terapeutyczne wg planu    
Justyna Jaroszyk Wspomaganie w klasie 6a wtorek 08.50-09.35 s.g.
Mirella Miętkiewicz Jężyk polski dla klas 4 poniedziałek 13.40-14.25 222
Mirella Miętkiewicz Jężyk polski dla klas 4 wtorek 12.40-13.25 B
Magdalena Nowak Logopedia wg planu    
Aleksandra Pawlak Język niemiecki dla klas 7 i 8 środa 14.30-15.15 119
Jolanta Piekarska Matematyka dla klasy 8a - Test po 8 klasie wg planu    
Jolanta Piekarska Matematyka dla klasy 8b - Test po 8 klasie wg planu    
Jolanta Piekarska Matematyka dla klasy 8c - Test po 8 klasie wg planu    
Emilia Pilarska Język angielski dla uczniów dyslektycznych czwartek 15.20-16.05 203
Hanna Renz Trenigh umiejętności społecznych czwartek 13.40-14.25  
Hanna Renz Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne czwartek 08.00-08.45 111
Anna Skrzypczak-Gniot Matematyka dla klas 6 poniedziałek 14.30-15.15  
Edyta Studzińska Zajęcia terapeutyczne  wtorek 11.45-12.30 11
Małgorzata Szymanowicz Historia dla klas 6-8 wtorek 14.30-15.15 223
Agata Turas Język angielski dla klas 6 czwartek 14.30-15.15 204
Katarzyna Ulińska Język polski dla klas 6 czwartek 13.40-14.25  
Malwina Witczak Biologia dla klas  5,7,8 czwartek 14.30-15.15 202
Malwina Witczak Przyroda dla klas 4 i 6 środa 12.40-13.25 105
Ewa Zabrocka Język polski dla klas 6b i 6d czwartek 14.30-15.15 B
Ewa Zabrocka Język polski dla klas 5a i 5e poniedziałek 12.40-13.25 B
Agata Zając Historia dla klas 4-6 czwartek 13.40-14.25 223/224