Wspieramy

KLASY DZIEŃ GODZINA SALA PROWADZĄCY
Zajęcia wspierające dla klasy 1a wtorek 08.00-08.45 10 Edyta Siemiątkowska
Zajęcia wspierające dla klasy 1b wtorek 08.00-08.45 11 Justyna Napierała
Zajęcia wspierające dla klasy 1c wtorek 08.00-08.45 12 Małgorzata Walczak
Zajęcia wspierające dla klasy 2a wtorek 08.00-08.45 123 Joanna Wiśniewska-Smętek
Zajęcia wspierające dla klasy 2b wtorek 08.00-08.45 122 Olga Mateja
Zajęcia wspierające dla klasy 2c czwartek 15.15-16.00 122 Katarzyna Mrula
Zajęcia wspierające dla klasy 3a środa 12.40-13.25 103z Edyta Studzińska
Zajęcia wspierające dla klasy 3b wtorek 08.00-08.45 120 Katarzyna Wróbel
Zajęcia wspierające dla klasy 3c piątek 10.50-11.35   Katarzyna Kinitz
Zajęcia wspierające dla klasy 3d środa 10.50-11.35   Małgorzata Błaszkiewicz
Zajęcia wspierające dla klasy 3e wtorek 15.15-16.00 121 Barbara Przybyszewska
Pogotowie lekcyjne dla klas 2-4 2,3,4 12.00-13.00   Krystyna Jusiak
Zajęcia wspierające z biologii i przyrody dla klas 4-7 czwartek 08.00-08.45   Bogumiła Broniarczyk
Zajęcia wspierające z biologii i przyrody dla klas 4-7 poniedziałek 13.40-14.25   Hanna Niechwiadowicz
Zajęcia wspierające z historii dla klas 4-5 poniedziałek 13.40-14.25   Małgorzata Szymanowicz
Zajęcia wspierające z jezyka angielskiego dla klas 6-7 czwartek 14:30-15.15   Justyna Murdzia
Zajęcia wspierające z języka angielskiego dla klas 4-5 środa 14.30-15.15 204 Magdalena Jagodzińska
Zajęcia wspierające z języka niemieckiego dla klas 7 poniedziałek 15.15-16.05   Aleksandra Pawlak
Zajęcia wspierające z języka polskiego dla klas 7 czwartek 08.00-08.45 221 Agnieszka Golka
Zajęcia wspierające z języka polskiego dla klas 6 środa 08.00-08.45   Mirella Miętkiewicz
Zajęcia wspierające z języka polskiego dla klas 5-6 piątek 08.00-08.45   Mirella Miętkiewicz
Zajęcia wspierające z języka polskiego dla klas 5-6 środa 12.40-13.25   Katarzyna Ulińska
Zajęcia wspierające z języka polskiego dla klas 4 czwartek 12.40-13.25   Ewa Zabrocka
Zajęcia wspierające z matematyki dla klas 4 środa 13.40-14.25   Jolanta Piekarska
Zajęcia wspierające z matematyki dla klas 5 poniedziałek 14.30-15.15   Ewa Rybczyńska
Zajęcia wspierające z matematyki dla klas 6 środa 14.30-15.15   Ewa Rybczyńska
Zajęcia wspierające z matematyki dla klas 7 środa 08.00-08.45   Jolanta Piekarska
Obliczenia matematyczne na chemii dla klas 7 wtorek 15.20-16.05   Elżbieta Gierlińska

 

 

Kalendarz wydarzeń
Październik 2017
PnWtŚrCzPtSoN
2526272829301
23456XVII Dzień Papieski78
9101112131415
16171819Spotkania indywidualne z rodzicami202122
232425Koncert Lubuskiego Biura Koncertowego26Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej272829
303112345