Wycieczka klas 3

    Klasy 3 zwiedzały Ostrów Lednicki i Gniezno. Historia powstania państwa polskiego, wykopaliska, grób Św. Wojciecha- wszystko to bardzo nas zaciekawiło. Oczywiście był czas na lody:)

NA GÓRĘ