Na zielonej trawce

   Czy to kolejna klasowa wycieczka?? Nie - to lekcja na zielonych terenach naszej szkoły. Chociaż siedząc w wierzbowym wigwamie poczuliśmy się jak na wakacjach:)

NA GÓRĘ