Wycieczka do Trójmiasta kl.6b

   Klasa 6b spędziła trzy dni w Trójmieście, odkrywając jego historię, kulturę i nadmorski klimat. ️  

Był czas na zwiedzanie, wspólne spacery i integrację, a także na podziwianie najpiękniejszych zakątków Gdańska, Gdyni i Sopotu. ⚓☺️
NA GÓRĘ