Dyżur dla Rodziców

JĘZYK POLSKI

Aleksandra Jakubowska

czwartek

10.50-11.35

Agnieszka Golka

czwartek

10.50-11.35

Ewa Zabrocka

poniedziałek

12.40-13.25

Mirella Miętkiewicz

poniedziałek

10.50-11.35

Katarzyna Ulińska

wtorek

10.50-11.35

JĘZYK ANGIELSKI

Agata Turas

środa

10.50-11.35

Katarzyna Tarędź-Szóstka

poniedziałek

10.50-11.35

Emilia Pilarska

poniedziałek

12.40-13.25

Natalia Czajkowska

poniedziałek

12.40-13.25

JĘZYK HISZPAŃSKI

Natalia Czajkowska

poniedziałek

12.40-13.25

JĘZYK NIEMIECKI

Aleksandra Pawlak

czwartek

09.45-10.30

HISTORIA

Dorota Szambor-Piejko

wtorek

11.45-12.30

Małgorzata Szymanowicz

wtorek

10.50-11.35

WOS

Magdalena Krzyżańska

piątek

08.50-09.35

PRZYRODA, BIOLOGIA

Bogumiła Broniarczyk

czwartek

11.45-12.30

Malwina Witczak

środa

09.45-10.30

FIZYKA

Angelina Sterczyńska

poniedziałek

12.40-13.25

CHEMIA

Malwina Witczak

środa

09.45-10.30

GEOGRAFIA

Alicja Dziedzic

czwartek

11.45-12.30

MATEMATYKA

Justyna Jaroszyk

środa

08.50-09.35

Ewa Rybczyńska

środa

11.45-12.30

Jolanta Piekarska

czwartek

09.45-10.30

Katarzyna Ratajczak

wtorek

12.40-13.25

INFORMATYKA

Wojciech Kuik

piątek

10.50-11.35

Anna Skrzypczak-Gniot

wtorek

10.50-11.35

MUZYKA

Julia Łynsza

wtorek

09.45-10.30

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Anna Andrzejak

wtorek

09.45-10.30

Szymon Bułkowski

środa

10.50-11.35

Marek Schmidt

wtorek

10.50-11.35

Piotr Wiaderek

poniedziałek

11.45-12.30

Barbara Jaworska

wtorek

11.45-12.30

PLASTYKA

Karolina Hanysz

wtorek

10.50-11.35

RELIGIA

Anna Ryczek

piątek

09.45-10.30

Katarzyna Ratajczak

wtorek

12.40-13.25

Mańczak Monika

piątek

07.30-08.00

ETYKA

Dorota Szambor-Piejko

wtorek

11.45-12.30

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

1a Barbara Przybyszewska

poniedziałek

09.45-10.30

1b Małgorzata Błaszkiewicz

poniedziałek

10.50-11.35

1c Monika Janik

wtorek

08.50-09.35

2a Justyna Napierała

wtorek

10.50-11.35

2b Edyta Siemiątkowska

piątek 

08.00-08.50

3a Katarzyna Mrula

poniedziałek

08.50-09.35

3b Joanna Wiśniewska - Smętek

poniedziałek

08.50-09.35

WSPOMAGANIE I REWALIDACJA

Ewa Bartel-Pawłowska

wtorek

13.40-14.25

Kinga Maćkowiak

wtorek

10.50-11.35

Anna Czajka

 

 

Pamela Gawrońska

czwartek

11.45-12.30

Martyna Wiecheć

poniedziałek

09.45-10.30

Weronika Ostrowska

wtorek

09.45-10.30

Hanna Renz

czwartek

10.50-11.35

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

Małgorzata Szymanowicz

wtorek

10.50-11.35

 

NA GÓRĘ