Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. sukcesy
  3. 2021/2022

2021/2022

 Wyniki Konkursu Literackiego dla klas 3- „- „List do mojej ulubionej postaci z bajki lub baśni".

W dniach od 04 do 14.11.2021r. z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek odbył się Konkurs Literacki dla klas 3. Wzięły w nim udział dzieci z klasy 3b. Każdy z uczestników musiał napisać list do wybranej bajki lub baśni.

Jury w składzie Iwona Słowińska i Katarzyna Barwicka-Leitgeber postanowiło przyznać dyplomy i nagrody dla uczestników konkursu:

1miejsce: Zuzanna Sitek kl.3b
2miejsce: Aleksandra Ogrodowczyk kl.3b
3miejsce Milena Korczyńska kl.3b

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom.
Organizator konkursu: Iwona Słowińska-nauczyciel bibliotekarz

 


 

Wyniki Konkursu Czytelniczo-Plastycznego dla klas 1 „Ilustracja do pierwszej wypożyczonej książki z biblioteki”.

W dniach od 10.10. do 22.11.2021r. odbył się w naszej bibliotece szkolnej konkurs plastyczny. Uczestnicy wykonali ilustrację do pierwszej wypożyczonej książki z biblioteki szkolnej.
Prace wpłynęły z klas: 1b i 1c. Jury w składzie Iwona Słowińska i Katarzyna Barwicka-Leitgeber postanowiło przyznać miejsca następującym uczestnikom konkursu:

-1m – Aleksander Sobkowiak kl.1c
-2m - Ksawer Lekier kl.1b i Amelia Mleczko kl.1c
-3m – Amelia Białke kl.1c

Wyróżnienia:
-Aleksander Dembiński kl. 1b
-Jagna Ochałek kl.1b


Organizator konkursu: Iwona Słowińska- bibliotekarz

 


 

Akcja w bibliotece z okazji Dnia Pluszaka dla klas 0 - 8 „Mój ulubiony pluszak”.

Celem akcji było, aby nasi uczniowie pokazali przy pomocy selfie swojego ulubionego pluszaka.

Akcja trwała od 5 do 14.11.21r.

Zdjęcia nadesłali uczniowie z klas: 1a,1c, 2a,2b,4b, 5b i 7a.

Jury w składzie: Iwona Słowińska i Katarzyna Barwicka-Leitgeber postanowiło przyznać dyplomy i nagrody następującym uczestnikom akcji:

Kategoria klasy 0-3
-1m-Tomasz Stodolny kl.1c
-2m-Julia Krajewska kl.2b
-3m-Weronika Mikołajczak kl.1a

Wyróżnienia:
-Amelia Mleczko kl.1c
-Antek Bujakowski kl.1a
-Bartosz Miller kl.2b
-Franek Nowak kl.2a
-Janek Dudziak kl.1a
-Julia Marciniak kl.2a
-Kacper Kłaniecki kl.2b
-Marceli Błażek kl.1c
-Martyna Biernacka kl.2b

Kategoria klasy 4-8
-1m-Kornel Handke kl.5b
-2m- Tosia Pyka kl.4b
-3m- Martyna Przybylska kl.7a

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział w akcji.
Iwona Słowińska -bibliotekarz


 

Wyniki Konkursu Czytelniczo- Plastycznego dla klas 0-2 pt. „Bohater lub postać literacka z wybranej bajki”.

    W dniach od 4 do 14.11.2021r. z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek odbył się konkurs czytelniczo - plastyczny. Wzięły w nim udział dzieci z klas 0-2. Każdy z uczestników musiał wykonać rysunek postaci do wybranej bajki lub baśni.

Jury w składzie Iwona Słowińska i Katarzyna Barwicka-Leitgeber postanowiło przyznać dyplomy i nagrody następującym uczestnikom konkursu:

-1 miejsce - Oliwia Czubińska kl. 1a i Aleksander Dembiński kl.1b
-2 miejsce – Zuzanna Bil kl. 2a i Bartosz Miller kl.2b
-3 miejsce – Barbara Wardzińska kl.1a i Anna Andrzejewska kl.1b

Wyróżnienia:
-Weronika Mikołajczak kl.1a
-Tymon Wegner kl.1a
-Weronika Stelmaszyk kl.1b
-Jaś Bil kl.2a
-Lena Sztompka kl.1c
-Helena Zaremba kl.1c
-Zosia Zastawny kl.2b
-Wiktoria Chromiak kl.1c

Organizator konkursu: Iwona Słowińska - bibliotekarz

 


 

Ilustracja do pierwszej wypożyczonej książki z biblioteki”.

W dniach od 10.10. do 22.11.2021r. odbył się w naszej bibliotece szkolnej konkurs plastyczny.

Uczestnicy wykonali ilustrację do pierwszej wypożyczonej książki z biblioteki szkolnej.


Prace wpłynęły z klas: 1b i 1c.

Jury w składzie Iwona Słowińska i Katarzyna Barwicka-Leitgeber postanowiło przyznać miejsca następującym uczestnikom konkursu:

1m – Aleksander Sobkowiak kl.1c
2m - Ksawer Lekier kl.1b
3m – Amelia Białke kl.1c

Wyróżnienia:
-Aleksander Dembiński kl. 1b
-Jagna Ochałek kl.1b


Gratuluję zwycięzcom i zapraszam na następne konkursy.
Organizator konkursu: Iwona Słowińska -  bibliotekarz

NA GÓRĘ