Godzina dostępności

Godzina dostępności ***

***  w tygodniach spotkań indywidualnych (10-14.10 oraz 12-16.12)

godziny dostępności nie obowiązują,

wszystkie konsultacje odbywają się w czwartek, w godz. 17.30-18.30

 

Andrzejak Anna

wtorek

14.30-15.30

pokój nauczycielski

Barska Sylwia

wtorek

14.30-15.30

pokój nauczycielski

Bartel Pawłowska Ewa

wtorek

14.30-15.30

pokój nauczycielski

Błaszkiewicz Małgorzata

poniedziałek

14.30-15.30

pokój nauczycielski

Broniarczyk Bogumiła

poniedziałek

14.30-15.30

202

Bułkowski Szymon

poniedziałek

16.15-17.15

pokój nauczycielski

Chursina Liudmyla

poniedziałek

16.45-17.45

świetlica

Czajka Anna

wtorek

06.40-07.40

pokój nauczycielski

Czajkowska Natalia

środa

15.15-16.15

pokój nauczycielski

Danielewicz Izabela

czwartek

18.00-19.00

118

Dziedzic Alicja

środa

14.30-15.30

219

Gąsiorowska Barbara

czwartek

14.30-15.30

13

Golka Agnieszka

poniedziałek

14.30-15.30

pokój nauczycielski

Hanysz Karolina

czwartek

06.40-07.40

103

Jakubowska Aleksandra

czwartek

15.20-16.20

222

Janik Monika

piątek

14.30-15.30

124

Jaroszyk Justyna

poniedziałek

14.30-15.30

120

Kajzerska Jagoda

czwartek

16.00-17.00

118

Kawka-Schmidt Monika

czwartek

16.00-17.00

124

Kmieciak Ewelina

czwartek

15.30-16.30

pokój nauczycielski

Kruszyńska Ewa

środa

16.00-17.00

pokój nauczycielski

Krzyżańska Magdalena

wtorek

17.00-18.00

109

Kuik Wojciech

poniedziałek

15.15-16.15

109

Lewicka - Płaczek Beata

środa

15.00-16.00

6

Łynsza Julia

środa

15.30-16.30

119

Maćkowiak Kinga

czwartek

14.30-15.30

122

Mańczak Monika

czwartek

14.30-15.30

2 i 4 czwartek miesiąca

Mateja Olga

wtorek

16.00-17.00

pokój nauczycielski

Miętkiewicz Mirella

środa

14.30-15.30

pokój nauczycielski

Mrula Katarzyna

wtorek

06.40-07.40

13

Napierała Justyna

środa

14.30-15.30

11

Nowak Magdalena

czwartek

17.00-18.00

205

Ostrowska Weronika

wtorek

14.45-15.45

pokój nauczycielski

Pawlak Aleksandra

czwartek

17.00-18.00

pokój nauczycielski

Piekarska Jolanta

wtorek

14.30-15.30

221

Poradowska-Banaszek Kinga

środa

16.00-17.00

świetlica

Przybyszewska Barbara

wtorek

06.40-07.40

12

Ratajczak Katarzyna

wtorek

06.40-07.40

pokój nauczycielski

Renz Hanna

wtorek

14.30-15.30

pokój nauczycielski

Rybczyńska Ewa

poniedziałek

14.30-15.30

224

Ryczek Anna

środa

14.30-15.30

222

Schmidt Marek

wtorek

14.30-15.30

pokój nauczycielski

Sideł Natalia

czwartek

15.35-16.35

1

Siemiątkowska Edyta

poniedziałek

15.30-16.30

123

Skrzypczak - Gniot Anna

czwartek

14.30-15.30

200

Słowińska Iwona

poniedziałek

14.00-15.00

biblioteka

Sterczyńska Angelina

czwartek

15.15-16.15

103

Studzińska Edyta

piątek

06.40-07.40

pokój nauczycielski

Szambor-Piejko Dorota

poniedziałek

14.30-15.30

pokój nauczycielski

Szymanowicz Małgorzata

środa

14.30-15.30

223

Śnieguła Tomasz

poniedziałek

15.20-16.20

2 i 4 poniedziałek miesiąca

Tarędź - Szóstka Katarzyna

czwartek

16.00-17.00

121

Turas Agata

środa

14.30-15.30

204

Wiaderek Piotr

poniedziałek

16.30-17.30

kantorek  wf

Wiecheć Martyna

czwartek

14.30-15.30

pokój nauczycielski

Wiśniewska-Smętek Joanna

piątek

06.40-07.40

11

Witczak Malwina

poniedziałek

14.30-15.30

202

Wolna Stanisława

czwartek

16.00-17.00

świetlica

Zabrocka Ewa

czwartek

16.05-17.05

220

 

 

NA GÓRĘ